mobil sohbet

Bugün sizlere kameralı ve görüntülü arkadaşlık siteleri üzerine hizmet sunan Türk ve yabancı web siteler den biraz söz etmeye çalışcam. Rusya’nın en yaygın ve popüler milyonlarca insan’ın giriş yapmış olduğu eğlence ve arkadaşlık sitesi olan chatroulette alternatifi olarak hizmet sunan Mobil Sohbet sitesi hakkında biraz kullanıcılarımızı bilgilendirmek istiyorum.

Eskisi gibi yazılı Java destekli text görünümündeki sitelere olan rekabetin son zamanda iyicene öldüğü ve daha çok kullanıcıların görüntülü ve sesli kameralı web sitelere yönelmesi gözle görülür şekil de artmaktadır. Bunların başında yapancı siteler gelmektedir. Rusya’nın chatroulette sitesi son Zaman da pek çok kişini giriş yapmış olduğu bu site genelde yapabncılara özel bir şekil de hizmet sunmaktadır.

Chatroulette alternatifi olarak hizmet sunan bir diğer site ise Mobil Sohbet.Com sitesidir. Bu site yabancı ve ingilizce bir site oluğ Google translate sayesinde çoklu dil secebilme seceneği ile son zamanda binlerce kişinin giriş yapmış olduğu bir eğlence ve arkadaşlık sitesidir. Şunu söylemeden ve belirtmeden gecemicem Mobil Sohbet ve chatroulette tarzındaki siteler genelikle yetişkinler içindir. Çünkü bu sitelere girişte karşınıza binbir çeşit uygunsuz görüntüler çıkabilir. Zaten bu sitelere 16 ila 18 yaşları altındaki kullanıcıların giriş yapması yasaklanmıştır.

Mobil Sohbet sitesinin fotoğrafı web Portal ve arkadaşlık sitenin gercek adresi Mobil Sohbet.Com sitesidir. Bu siteye girişte sizlere text yazılı ve Video kameralı görüntülü seceneklerden sizlere Uygun olanı seçmenizi ve start a Chat chat’e başlamnızı önermektedir. Sizler de bu siteler de olan bitene bakmak için kendinize bir kullanıcı lakab alarak Mobil Sohbet veya chatroulette sitesine giriş yapabilirsiniz. Kameralı ve görüntülü eğlence odalarında sizlerde eğlenmek için kendinize bir adet web Kamera ve sesli konuşma yapabilmeniz için bir adet mikrofonunuzun olması gereklidir. Burada rast gele karşınıza çıkan görüntülerle muhabbet edebilirsiniz, uygunuz web cam acan kullanıcıların camlarını engelliyebilir, bir başka kullanıcının görüntüsün geçiş yapabilirsiniz. Eğlence ve komik figüran görüntülerin yer aldığı bu siteler genelde yetişkinlere özel bir şekil de açılmıştır. Mobil Sohbet Türkiye üstünde hizmet sunan yazılı diğer web sitelerden bazılarının isimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Mobil Sohbet ve chatroulette alternatifi olarak aşağıda belirtilen yazılı siteleri de ziyaret edebilirsiniz.

Türk kullanıcıların artık Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerin yanında Mobil Sohbet ve chatroulette tarzında yabancı web sitelere son zamanda daha çok giriş yapmaktadırlar. Bu siteler de kendilerine yeni bir kız veya erkek arkadaş arıyan siz kıymetli misafirlerimiz için Mobil Sohbet ve chatroulette üyelik veya herhangi bir ücret ödemeden üyeliksiz ve bedava dağıttığı bir şekil de bütünüyle Google Chrome veya Mozilla Firefox eklentilerini kullanarak bu sitelere sizler de kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Sizlerde diğer yabancı kişilerle aynı anda web kameranızı acabilir karşılıklı bir şekil de Google translate sayesinde el kol işaretleri veya var ise ingilizce dil bilginizi geliştirip pratik yapabilirsiniz. Ama bu salonlarda Türk odalarıda mevcut Türklerle de görüntülü web kamerada bire bir özel bir şekil de görüşebilirsiniz. Sadece Türkiye’den değil bütün yabancı ülkelerden giriş yapan kullanıcılarla sizler de toplu bir şekil de görüşebilir, birbirinize Skype veya Telefon numarası Facebook Skype whatsapp gibi bilgilerinizi verebilir, ileriye dönük güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu tarz cam sohbet hizmeti sunan chatroulette ve Mobil Sohbet odalarında uygunsuz görüntü acan kullanıcılar şikayetler sonucu siteden İp numaraları banlanarak siteden uzaklaştırma cezası alırlar. Sizler de Mobil Sohbet chatroulette sitelerine bir göz atmak istiyorsanız;

Yukarıdaki sitelerden birine tıklayarak sizler de kendinize özgün yeni arkadaşlıklar bulabilirsiniz. Bu sitelere girişte merak ettiğiniz kafanıza takılan başka sorular var ise bu sizlerle paylaşmış olduğumuz yazımızın altında sizler de bizimle bilgilerinizi ve merak ettiğiniz Mobil Sohbet ve chatroulette ile alakalı sorularınızı burda bizlere iletebilirsiniz.

#

25 Mayıs 2020 Tarihindeadmin Tarafından yazıldı

0Yorum Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.