TURK CHAT – TURK SOHBET

turkchat sohbet odaları türkiyenin her bölgesinden insanları buluşturup sohbet odalarımızda arkadaşlık, dostluk, diyalog, yazışma, konuşma, çet, yüzlerce insanla sohbet odasında chat etme imkanı. Cet sohbet chat odalarında bilginize guvenip yarışma odamızda genel kültür sorularını çözüp haftanın birincisi olabilirsiniz. haydi türkiye sohbet odaları chat keyfi yapın.
tUrkChat Sohbet odaları içerisinde taleplerinize yanıt verecek birileri ya da bir sohbet odası muhakkak bulunacaktır. Yüzlerce insanın bir araya geldiği bedava dağıttığı chat odalarının keyfi ve rahatlığı içerisinde doyasıya sohbet edebilirsiniz. Sizde hemen sohbete bağlanın doyasıya arkadaşlığın aşkın tadını çıkarın.
Türk CHAT ODASI
Chat kelimesi köken olarak ingilizce ” Sohbet ” manasına gelen kelime Türkiye Chat olarakta ülkemizde sıkmça kullanılıyor. Ülkemizde yeni nesilin ikinci dil öğrenme oranı bir hayli yüksek olup ikinci dillerde en yüksekle türkçe Chat kelimesi birinci sıradadır.

Bu sebeple sohbet odasi ile beraber Türk Chat Odasi ‘da aynı oranda aranması olan ve kullanıcılarının talep göstermediği bir eğlence anlayışıdır.
Edencity esasında bir almanya projesidir, uzun senelerden beridir de halen aktif hizmet hayatına devam etmekte olan bir projedir.

Kuruluşu 2005-2010 yıllara dayanmaktadır, almanya’nın edencity aslı kasabasında yaşamakta olan gençler kendi aralarında görüşüp sohbet edip sosyalleşme platform’u adı altında açılan bir siteydi.

Projenin kullanımı ilk başka karmaşık olarak görünse de belirli bir noktadan sonra kişilere kullanılabilirlik sağlamayı başaran ve kendisine bağımlı eden ilginç bir yapısı bulunur.

Belirli bir süre sonra yalnızca alman vatandaşlarının beraberinde almanya’da yaşamakta olan türk gurbetçilerimizin de dikkatimi çekmeye başlayan proje çok kısa bir zaman sonra türk gurbetçilerin de uğrak bir yer haline geldi.

EDENCİTY CHAT
Edencity Chat popüler kültür sitelerinden uzak bir çalışma ve iç yüz sistemine dahil olması sitenin bir yandan kullanıcılarının yalnızca o siteye alışmasını sağlarken öte yandan ise dışarıdan katılım gösteren kişilerinde pek çok özelliğini çözebilmesi için ciddi zaman ve vakit harcadığı bir platform olarak halen devam etmektedir.

EDENCİTY SON DURUMU
Site şuan halen faaliyet hayatına devam etmektedir, tabi ki sosyal ağ sitelerinden sonra pek çok site gibi edencity de ciddi bir kan kaybı yaşadı. Bu duruma önlem ve çözüm getiremeyen pek çok site gibi edencity ‘de büyümesini yavaşlatıp olanı koruma biçiminde bir prensip içerisinde devam etmeye kalksa da muhakkak kayıplar yaşaması bu tip siteler için kaçınılmaz olması sebebiyle kullanıcı kayıpları peşpeşe gelmeye başladı.

Şuan Edencity chat odaları önceye nazaran çok düşük kitleye hitap ederek devam etmektedir, örnekleyecek olursak önceden 500 online kullanıcısı bulunan site şuan yalnızca 50 online kullanıcıya hitap etmektedir.
Sohbet odasında canlı online radyo olanağı ve türkçe şarkıları dinleme özelliği.
Canlı dj ve istek parça dinleme olanağı
inadılmaz pek çok özellik için şimdi bağlan

Der türkische Chat ist jetzt sehr einfach
Türkei Chat-Server sind jetzt
Auf dieser Website bieten wir die Möglichkeit zur Entwicklung der türkischen Sprache, indem wir problemlos mit türkischen Benutzern sprechen.
Wir erheben keine Gebühren, wir wollen keine persönlichen Daten.
Versuche einfach Türkisch zu sprechen 🙂
Chat- und Spielfunktionen sind auf der Website verfügbar.
Dank des speziell entwickelten Chat-Applets warten Benutzerfreundlichkeit und umfassende Benutzeroberfläche auf Sie.

Melden Sie sich über Android-Telefone an. Die Google Play Store-Anwendung ist verfügbar.

Live-Online-Radio im Chatraum und türkische Lieder hören.
Live-DJ und Anfrage zum Anhören von Tracks
Verbinden Sie sich jetzt für viele erstaunliche Funktionen

# # # # # # # #

3 Eylül 2020 Tarihindeadmin Tarafından yazıldı

0Yorum Okunma

BENZER YAZILAR

AYNI KATEGORİYE AİT YAZILAR

KULLANICILARIMIZDAN

EN GÜZEL YORUMLAR

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.